Kontakt

Adresa:

Matrimex s.r.o.

Malická 384/3

30100 Plzeň

Komunikace:

Info linka : + 420 777 20 10 80

Tel.: 373 322 654

Jednatel společnosti

Ivo Petrásek

Informace o firmě Matrimex s.r.o.

Naše společnost Matrimex vznikla již roku 2014 ze spolupráce lidí, kteří se dlouhodobě zajímají o matrace pro zdravý spánek. Naše zkušenosti nám dovolují matrace nejen prodávat, ale především se podílíme na jejich vývoji a při výrobě spolupracujeme s předními českými výrobci, jako jsou Molitan a.s., Purtex s.r.o., Moravia Comfort s.r.o. a dalšími.

 

Klidný spánek na kvalitních matracích za dostupnou cenu

 

Naším cílem je vytvořit kvalitní matrace pro lepší spánek, které mohou obstát i v té nejtvrdší konkurenci s tím, že se snažíme o dosažení co nejpříznivějších cen. Dokážeme se také velmi dobře přizpůsobit individuálním požadavkům odběratelů, ať už se jedná o různá ubytovací zařízení, jako jsou hotely, penziony, ubytovny, internáty nebo vysokoškolské koleje.

 

Dodáváme matrace pro zdravotnická zařízení

 

Dodáváme matrace nejen pro zdravotnická zařízení, jako jsou nemocnice, domovy pro seniory a léčebny dlouhodobě nemocných, ale také pro lázeňské domy. Stále pracujeme a dotváříme kolekci matrací určenou pro široké spektrum koncových zákazníků, kteří si tak mohou vybrat z klasických levnějších pěnových matrací až po luxusní matrace pro nejnáročnější zákazníky.

 

Garantujeme individuální přístup k zákazníkovi

 

Základní pravidla, která vždy dodržujeme, jsou individuální přístup a spolupráce se zákazníkem. V žádném případě nám nejde pouze o uskutečnění obchodu, ale cílem je vždy dlouhodobá a oboustranná vzájemná spolupráce. Budeme tedy velmi rádi, když se zařadíte mezi naše partnery!

 

Novinky

Matrimex s.r.o. -  Dodavatel českých matrací na trhu

Tiskové zprávy

1. 11. 2017

Dvě nové matrace pro vysoké zatížení nad 150kg

1. 10. 2017

Zařazena nová levnější matrace